Megoldásra vár

Elhanyagolt zöld szigetek

FRISSÍTÉS: 2021.04.06.

A jelzett zöldfelület nem tartozik a Budavári Önkormányzat fenntartási területéhez.

Az Alkotás úti villamosmegállóknál létesített zöldfelületet 2016-ban a Fővárosi Önkormányzat építette ki.

----------------
FRISSÍTÉS: 2021.03.30.
Főkert válasza: "A bejelentés helyszínén a villamosmegállókhoz kapcsolódó zöldfelületek nincsenek Társaságunk üzemeltetésében."

----------------
A 2020.08.10 bejelentésem óta nem történt semmi. Nem derült ki, ki a növény kazetták tulajdonosa. A növény kazetták az Alkotás utcában szörnyű állapotban vannak, széttépett, szemetes, az öntöző rendszer nem működik. Talán a Zöld sziget program ebben segít.

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69484/elhanyagolt-noveny-kazettak

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Alkotás u. 32

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005856-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00080685

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy a jelzett peronokat érintő pro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.03.30. Főkert válasza: "A bejelentés helyszínén a villamosmegállókhoz kapcsolódó zöldfelületek nincsenek Társaságunk üzemeltetésében." ---------------- A 2020.08.10 bejelentésem óta nem történt semmi. Nem derült ki, ki a növény kazetták tulajdonosa. A növény kazetták az Alkotás utcában szörnyű állapotban vannak, széttépett, szemetes, az öntöző rendszer nem működik. Talán a Zöld sziget program ebben segít. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69484/elhanyagolt-noveny-kazettak"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.04.06. A jelzett zöldfelület nem tartozik a Budavári Önkormányzat fenntartási területéhez. Az Alkotás úti villamosmegállóknál létesített zöldfelületet 2016-ban a Fővárosi Önkormányzat építette ki. ---------------- FRISSÍTÉS: 2021.03.30. Főkert válasza: "A bejelentés helyszínén a villamosmegállókhoz kapcsolódó zöldfelületek nincsenek Társaságunk üzemeltetésében." ---------------- A 2020.08.10 bejelentésem óta nem történt semmi. Nem derült ki, ki a növény kazetták tulajdonosa. A növény kazetták az Alkotás utcában szörnyű állapotban vannak, széttépett, szemetes, az öntöző rendszer nem működik. Talán a Zöld sziget program ebben segít. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69484/elhanyagolt-noveny-kazettak"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett zöldfelület nem tartozik a Budavári Önkormányzat fenntartási területéhez.

    Az Alkotás úti villamosmegállóknál létesített zöldfelületet 2016-ban a Fővárosi Önkormányzat ép
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A 2020.08.10 bejelentésem óta nem történt semmi. Nem derült ki, ki a növény kazetták tulajdonosa. A növény kazetták az Alkotás utcában szörnyű állapotban vannak, széttépett, szemetes, az öntöző rendszer nem működik. Talán a Zöld sziget program ebben segít. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69484/elhanyagolt-noveny-kazettak"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.30. Főkert válasza: "A bejelentés helyszínén a villamosmegállókhoz kapcsolódó zöldfelületek nincsenek Társaságunk üzemeltetésében." ---------------- A 2020.08.10 bejelentésem óta nem történt semmi. Nem derült ki, ki a növény kazetták tulajdonosa. A növény kazetták az Alkotás utcában szörnyű állapotban vannak, széttépett, szemetes, az öntöző rendszer nem működik. Talán a Zöld sziget program ebben segít. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69484/elhanyagolt-noveny-kazettak"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080685 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ez egy automatikusan generált levél. Kérjük, ne válaszoljon rá!

    Köszönjük bejelentését, melyben észrevételével megkereste Társaságunkat, s ezáltal segíti munkánkat!

    Elektronikus
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére