Megoldatlan

rendszeres parkolás a megállni tilos tábla után

Az Eszter utca Pajzs utca és Vérhalom utca közötti szakaszán a felfelé vezető oldalon megállni tilos tábla biztosítja a kétirányú forgalmat. Ennek ellenére állandóan parkolnak a megállni tilos tábla után is, pedig a Pajzs utcában, vagy az Eszter utca lefelé szakaszán bőven akad még hely.

Kérem a városrendészetet, hogy vegye fel az útvonalába ezt a helyet is, köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Eszter u. 25a

Hozzászólások

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár lenne jogosítványa ezeknek és ismernék a szabályokat. Ja, várjunk csak...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott helyszínen szabálytalanul várakozó gépjárművek esetén folyamatos szankcionálást alkalmaz a Városrendészet. Sajnos a bírságolás nem tudja megakadályozni a szabálytalan vár...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő!

    A környék összes utcájára jellemző, hogy folyamatos a szabálytalan parkolás, amelyet az ingyenes parkolás még inkább súlyosbított. Sajnos a szabálytalan
    ...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére