Megoldásra vár

tökèletes hely egy ùj facsemetènek

tökèletes hely egy ùj facsemetènek

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Frangepán u. 84b

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    A bejelentése alapján a Frangepán utca 84/b előtt található üres fahelyet Közszolgáltató Zrt. felvette őszi ültetési helyszíneink közé. Az őszi fatelepítés várhatóan legkésőbb 2021. dec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére