Megoldott

Megsüllyedt tűzcsap

Anonim Járókelő

Nyuszi sétányhoz csatlakozó gyalogúton a járdán lévő tűzcsapszekrény megsüllyedt, körülötte az aszfaltburkolat széttört. Kérem a csapszekrény járdaszintbe hozását valamint a csapszekrény körül a burkolat helyreállítását. Köszönöm!

https://maps.app.goo.gl/5yHh8UzKtM2W3TMH6

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nyuszi stny. 19

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére