Megoldott

Graffitis szekrény és kiálló fedlap

A képen látható sarkon kérem szépen lefesteni a szekrényt és a kiálló fedlap környezetét rendezni, ne omoljon le a ferde rész.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Búzavirág u. 12

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Magyar Telekom
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére