Megoldásra vár

Kidőlt útjelző tábla

Tisztelt Pilisi Parkerdő Zrt.!
A Disznófő úttól nem messze a zöld csík - zöld háromszög - zöld sáv turistautak kereszteződésénél kidőlt az útjelző tábla. Kérem, szíveskedjenek helyreállítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel: Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zugligeti út 110

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Levelét köszönjük, Budapesti Erdészetünk részére továbbítottuk a problémát. Az intézkedésig kérjük szíves türelmét.

    [cid:image001.png@01D72471.61F0E2C0]Üdvözlettel:

    Mészáros Pét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére