Megoldásra vár

Erdőben tüzet gyújtani

Tisztelt Pilisi Parkerdő Zrt!
A Nyereg útnál a kék kereszt jelzésre rátérve az Erdőhát út elején található ez a tájékoztató, ami annyira kifakult, hogy az értelmét is elvesztette. Kérem, szíveskedjenek cserélni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Erdőhát út 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését, továbbítottuk Budapesti Erdészetünk részére. Az intézkedésig kérjük szíves türelmét.

    [cid:image001.png@01D72471.2274BFE0]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére