Válaszra vár

Kátyú

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.04.09.

Közút válasza:
"Az érintett közterület üzemeltetője nem a Budapest Közút Zrt., hanem a Budafok-Tétény XXII. kerületi Polgármesteri Hivatal"

---

Sokadjára jelentem le az elmúlt 1 évben az említett kátyút és nem történik semmi vele pedig a kanyarban elég veszélyes tud lenni, ha hirtelen ki akarja kerülni vki

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 130b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Sokadjára jelentem le az elmúlt 1 évben az említett kátyút és nem történik semmi vele pedig a kanyarban elég veszélyes tud lenni, ha hirtelen ki akarja kerülni vki"-ról "FRISSÍTÉS 2021.04.09. Közút válasza: "Az érintett közterület üzemeltetője nem a Budapest Közút Zrt., hanem a Budafok-Tétény XXII. kerületi Polgármesteri Hivatal" --- Sokadjára jelentem le az elmúlt 1 évben az említett kátyút és nem történik semmi vele pedig a kanyarban elég veszélyes tud lenni, ha hirtelen ki akarja kerülni vki"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Gyár utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gödör az útburkolatban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leányka hibás, úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére