Megoldott

Sérült lámpasapka

Valami nekidőlhetett a lámpa sapkájának. A lámpa egyébként világít.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 25

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megrongált berendezés helyreállítását 2021-03-29. elvégeztük.

    Köszönjük bejelentését.

    Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Félhold utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Emília utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Félhold utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére