Megoldott

Elhagyatott női ToiToi WC

Habár rendkívül örvendetes, ha több nyilvános toalett van a városban, a szóban forgó mobil wc le van lakatolva. Már legalább fél éve szépíti a környéket, talán egy építkezés után felejtették itt, de meg lennék lepve, ha fizetnének közterület használati díjat. Kérem a probléma orvoslását.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tompa u. 14

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre elvitték.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A 00080547 sz. bejelentésükre válaszolva tájékoztatom Önöket, hogy a IX. ker. Tompa u. 14. előtt a mobil wc a Társasház felújításához kapcsolódva került ki a közterületre (a kapun belül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére