Megoldott

Törött pad a játszótéren

Hosszú hónapok óta el van törve ez a pad.
Kérjük a javítását.

És kérjük a kamasz felhasználókat is, hogy ne ugráljanak a padokon, mert attól törik el.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes tér 19

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 80543-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A pad javítása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 2021....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére