Megoldott

Lyukakkal teli fedlap

FRISSÍTÉS 2021.03.27:

Ezt nem nevezném javításnak. :(

---

Csepelen a 151-es Kőbánya alsó irányába tartó buszok megállójában, a Dönner Kebab melett egy "MATÁV" feliratú, vélhetően Telekomos fedlap tele van lyukakkal. Érdemes lenne cserélni. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 82

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, így mindjárt szebb és jobb. Megoldva!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjuk ujra, legyszi! Koszi!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen a 151-es Kőbánya alsó irányába tartó buszok megállójában, a Dönner Kebab melett egy "MATÁV" feliratú, vélhetően Telekomos fedlap tele van lyukakkal. Érdemes lenne cserélni. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.27: Ezt nem nevezném javításnak. :( --- Csepelen a 151-es Kőbánya alsó irányába tartó buszok megállójában, a Dönner Kebab melett egy "MATÁV" feliratú, vélhetően Telekomos fedlap tele van lyukakkal. Érdemes lenne cserélni. Köszönöm!"-ra.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem nevezném javításnak. :(
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Aknafedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére