Megoldott

Hintalánc zárja eltörött

A Feneketlen-tavi játszótéren az egyik babahintát nem lehet biztonságosan lezárni, mert a zár eltörött.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tas vezér u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tompos Zsófia hozzászólt a bejelentéshez.

    Elfogadom a választ!
    Köszönöm a megoldást a Főkertnek, az utánajárást a járókelő.hunak!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080247 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.07. 12:57 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tompos Zsófia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    K-híd (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére