Megoldott

Vadhajtások

Anonim Járókelő

A XIII. kerületben a Kárpát utcának a Révész és Vág utca közötti szakaszán legalább 8 olyan fa van, melynek a tövéből vad hajtások nőnek ki. Amíg nem hajtanak ki, fennakadnak rajtuk az elszáradt falevelek és más szemét, később, amikor kizöldülnek, "jótékonyan" eltakarják az eldobált csikkeket és sörösdobozokat. Bízom benne, hogy nem esztétikai okai vannak, hogy így néznek ki.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 64

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080235 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Kárpát utcában a Révész és Dráva utca között lenyesték a vadhajtásokat és eltakarították az ott összegyűlt szemetet. (DE a Dráva utca és Vág utca közötti szakaszon még nem.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére