Megerősítésre vár

Hiányzó fa pótlása

Kérem a hiányzó fa lehetőség szerinti pótlását.
https://www.google.com/maps/@47.4770907,19.0461759,3a,75y,245.62h,90.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVGXQkn449jmUWAjb7oRUcA!2e0!7i13312!8i6656
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 6

Hozzászólások

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72179/2-kiszaradt-fa-potoljak-is

    - érdemes lenne valahogy jelezni az adott fa helyénél, amikor már tervezik a pótlást...
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080198 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére