Megoldott

Több zsák sitt

VII kerület Rottenbiller utca 62 előtt több zsák sitt van a parkolóban.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 62

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Gábor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére