Megoldásra vár

Rendezetlen, koszos, elvadult zöldfelület

A Dagály 4-6-8 körüli zöldfelület rekonstrukcióból a Dagály 4. környezete javarészt kimaradt. Elöregedett burkolatok, elvadult zöldfelület, nagy mennyiségű naponta termelődő szemét, szemetesgyűjtő sehol. Az itt található parkolósáv burkolatát a vadon növő növényzet gyökérzete már felfeszítette.
Mihamarabb szükség lenne a növényzet ritkítására, valamint a zöldfelület a Dagály 6 és 8 környezetében elvégzett minőségűre fejlesztésére.
A szemét nagy része a közeli SPAR üzlet árufeltöltése során keletkezik, amit a zöldfelület nyel el.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály u. 4

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    A bejelentésben szereplő területet parkgondnokok napi rendszerességgel takarítják. A cserje felületek tavaszi nyitása során ezen a helyszínen is kigereblyézik a lombot, hulladékot a növ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére