Megoldott

Megsüllyedt aknafedél

A jelölt helyen megsüllyedt az aknafedél. Kérem a probléma megvizsgàlàsàt, kijavításàt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezseny u. 6

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ferencz Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelők!
    A bejelentett problémát kijavìtottàk.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Vezseny u. 6, 1141 Magyarország (47.52621492, 19.14460572, 16)"-ról "Budapest, Vezseny u. 6, 1141 Magyarország (47.52620255, 19.14450402, 16)"-ra.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilazult csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére