Megoldásra vár

Két üres faverem

Tisztelt Illetékes!
A Váci úton, kb. a Tesco Extra vonalában (képen bejelölve) hiányzik két fa. Kérem, hogy a következő ültetési időszakban telepítsenek a vermekbe 1-1 fát. Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 90006 187

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter

    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080121 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére