Megoldásra vár

Megsüllyedt, beszakadt útpadka.

Anonim Járókelő

Bp. XXII. Báthory u 9. szám előtt beszakadt, megsüllyedt az útpadka.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Báthory u. 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök bejelentésében szereplő útburkolati hibát kapacitásaink függvényében kijavítjuk.
    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:

    Sztavropulosz Nikolaosz
    Budafok-Tétény Bu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldök még kettő képet a pontosabb azonosításhoz. Azon , mint látható még épp a padka.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel i
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Gyár utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gödör az útburkolatban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leányka hibás, úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére