Megoldott

Játszótér

A Tömő utca és a Füvészkert utca sarkán lévő játszótéren a nagyobbik csúszda fa felmászó résznél a 3. fok el van repedve. Egy nehezebb gyerek alatt el fog törni.

Probléma helyszíne
Budapest Tömő u. 54

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A hibás elemet kicseréltük.

    Üdvözlettel:
    JGK Zrt.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Rox emil bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burjánzó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres virágtartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongálódott játék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Rezső tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére