Megoldott

beszakadt csatornafedő

Anonim Járókelő

Beszakadt egy csatorna fedő a parkolásra kialakított részen. A II. Rákóczi Ferenc úti buszmegállóval szemben lévő murvás parkolónál található a beszakadt fedő.
(+ fotók a hozzászólásban)

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörűen lett kijavítva :)
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    03.20-án kilámpázást megkértük, fedlapcserére kiadtuk.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Beszakadt egy csatorna fedő a parkolásra kialakított részen."-ról "Beszakadt egy csatorna fedő a parkolásra kialakított részen. A II. Rákóczi Ferenc úti buszmegállóval szemben lévő murvás parkolónál található a beszakadt fedő. (+ fotók a hozzászólásban)"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A II. Rákóczi Ferenc úti buszmegállóval szemben lévő murvás parkolónál található a beszakadt fedő.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Aknafedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt csattogó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére