Megoldásra vár

Rossz állapotú utca

Anonim Járókelő

A 1185. Nap utca 1-6 szakaszán rossz állapotú az úttest, naponta több tucat busz halad el az utcában, és ettől a terheléstől vályúk alakultak ki az utca teljes szakaszán, hatalmas gödrökkel. Kevés a vízelvezető csatorna, esőnél hömpölyög a víz, az udvarokra is befolyik. A szegélyek kifordultak, besüllyedtek, emiatt könnyebben felfolyik a járdára a víz. Amikor a buszok elmennek, szó szerint beremeg a föld a terheléstől. Kérem mielőbb újítsák fel az utat.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Nap u. 2a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bátori Marianna!
    Ez nem igaz! Több víznyelő is van az utcában!!! Ha kell fényképpel igazolom, de a legjobb lenne ha kijönnének megnézni... elég gáz hogy még maguk se tartják számon a saját tul...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, így a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni. A Főv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bkk útvonal miatt fővárosi fenntartású az utca, ezért hozzájuk tartozik a kezelése is.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ármány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KÁTYÚTENGER

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bártfai András
    Illetékes: Budapest Közút
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére