Megoldásra vár

Törött BUBI tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Szondi utcában, a térképen jelölt helyen lévő BUBI tábla kettétört. Kérem cseréljék.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szondi u. 6

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004756-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00079867

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy a MOL Bubi megújításához kapcs...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére