Megoldott

Nagy kátyú

Kérem a kátyú kijavítását, mert hónapok óta csak egyre nő.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vízimolnár u. 2-4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész lett.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A 00079794 számú levelére válaszolva tájékoztatom, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Vízimolnár utca 2-4. számú ingatla...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan balesetveszélyes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kőpor köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú, hibás útjavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Éden utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére