Megoldatlan

Folyamatos járdán parkolás a Széll Kálmán téren

Folyamatosan szabálytalanul parkolnak a Széll Kálmán téren a Retek utca felőli jardaszakaszon.

Erthetelten miért nem büntetik ezeket végig.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 5

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészeti osztály válasza:
    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés miatt bejelentését a 06 80 204-965...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóra omló fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Daru utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétszállítás akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bajvívó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    IBS előtti balkáni parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére