Megoldásra vár

Elhagyott fatámaszok

Pár éve sok ezer fát ültettek ki Budapest szerte. Minden új fát három karóra szögezett feliratos csík vett körül, ami a fát is rögzítette, hogy ne dőljön ki. A fák megerősödtek, a csíkok elrohadtak, tönkrementek. Ott áll a három fatámaszként használt immár fölösleges karó a fák mellett. Ezeket a Főkert emberei begyűjthetnék, legalább amikor arra járnak gallyazni, vagy locsolni, gyöpöt nyírni. Amelyik még alkalmas támasznak, azt újra föl lehet használni, amelyik nem, azt feldarálva lehetne komposztálni vagy elégetni a szemétégetőben.
(A megadott címen is vannak ilyen fatámaszok a Bocskai úti középső fasorban, de a kép Zuglóban készült)
üdvözlettel
Vargha Márton

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 34a

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00079753 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Vargha Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére