Megoldott

Hiányzó, alsó korlátdarab

Egy játszótér és a mellette lévő, gyalogos sétány közvetlen közelségében lévő korlátból hiányzik egy alsó darab. Az, ami a villanyoszloppal kötné össze a korlátot. Kisgyerekek miatt különösen veszélyes, mert a totyogós gyerekek kb. kieshetnek ott (szemtanúja voltam egy "majdnem" szituációnak).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Unnamed Road

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, elkészült.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett hibát munkatársaink legkésőbb március 31. napjáig kijavítják.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.
    _____________________________________________________
    Karácso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére