Válaszra vár

Tömeges szabálytalan parkolás

Tömeges szabálytalan parkolás a Bimbó utca 92-100. közötti szakaszon.
A túloldalon egyáltalán nincs is járda, itt pedig a zöldsávot és a járda felét parkoló autók foglalják el, miközben az úton elég nagy a forgalom. Teljesen igazságtalannak és méltánytalannak tartom, hogy az utca teljes szélességében az autóforgalmat szolgálja, gyalog alig lehet elférni, babakocsival vagy kerekesszékkel pedig sehogy. Kérem, hogy változtassanak ezen!
Nem azt kérem, hogy halomra bírságolják a szokásjog alapján ott parkoló autókat, hanem hogy folytassanak erről párbeszédet az érintett lakókkal, igyekezzenek megértetni velük, hogy mindannyiunk érdekét az szolgálja, ha a zöldsávot és a járdát nem parkolásra használják. Valószínűleg szükség lesz pollerekre vagy kövekre is, amik védenek a ráparkolás ellen.
Munkájukat előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 98

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Városrendészet és a Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt, és 30 napon belül tájékozta...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére