Megoldott

Elavult térképek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.01.25.:
Sajnos a buszmegállóknál is ez a helyzet.
-----------------------------

T illetékesek!

A probléma a fotón látható. Miért nem sikerült az elmúlt hónapokban frissíteni a térképeket?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rég cserélve lettek, már többször is, szóval megoldódott :)
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004354/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00079605

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk munkatársai a jelzett villamosmegállóban lévő térképeke...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "T illetékesek! A probléma a fotón látható. Miért nem sikerült az elmúlt hónapokban frissíteni a térképeket?"-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.25.: Sajnos a buszmegállóknál is ez a helyzet. ----------------------------- T illetékesek! A probléma a fotón látható. Miért nem sikerült az elmúlt hónapokban frissíteni a t...

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a buszmegállóknál is ez a helyzet.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elfogyott a festék, a papír? Mi az a technikai problém ami lassna 1 éve nem lehet megoldani???
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004354-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00079605

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy gyártási és egyéb technikai ne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiegészítés:
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varju Zsuzsa
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas rés a vágányok közt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére