Válaszra vár

Elhanyagolt ismertető táblák a Kiserdőben

Anonim Járókelő

Nagyon rossz állapotban vannak az ismertető táblák a Kiserdőben. Vagy újakat kellene kihelyezni vagy csak simán eltüntetni ezeket, de az a lényeg, hogy jelenlegi állapotukban csak elcsúfítják az erdőt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Távíró u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "IX. kerület"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A terület nem tartozik a Pilisi Parkerdő Zrt. vagyonkezelésébe, így intézkedni sajnos nem tudunk.

    [cid:image001.png@01D714F9.6435D220]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére