Megoldásra vár

Felesleges kijelző

Anonim Járókelő

Lassan 1 éve teljesen feleslegesen van itt ez a kijelző. Kérem helyezzék át egy frekventált megállóba. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0004036-001/2021

    JAROKELO-BUDAPEST-00079479

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a bejelentését, amelyre az alábbi választ adjuk.

    Az Ön által említett utastájékoztató eszköz áthelyezése f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    KErülhetne ide is akár:

    Budafoki út / Szerémi sor (33-133E megálló) Nagytétény irányába

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/49608/futar-kijelzo-forgalmas-megalloba-budafoki-ut-szeremi-sor-33-133e-megallo-nagyteteny-iranyaba
  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    Amint lesz rá forrás, át lesznek helyezve. Az új helyszínek megvannak, csak a forrást nincs még meg, mivel két számjegyű ás milliós tétel.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Már én is beakartam jelenteni. A Kosztolányin is azóta se változott az infrastruktúra.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére