Megoldott

Rossz állapotú Telekom fedél

Anonim Járókelő

XI. Késmárki utca 6 előtt rossz állapotú Telekom fedlap.Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Késmárki u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedlap kupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére