Megoldott

Park világítás hiba

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a térképen megjelölt helyen javítsák a park és az út világítást. Kb 8. Lámpa nem világít. Munkájukat Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Regős u. 3

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságunk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • N. István hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő Admin! Megjavították a nem működő lámpákat. Köszönöm!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • N. István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére