Megoldott

Rendszám nélküli elhagyott Fiat Panda Újpesten

Évek óta Újpesten a József Attila utcában áll egy rendszám nélküli Fiat Panda. Az utca egyirányú és elég szűkös, viszont elég nagy forgalom van napi szinten, így az autó elveszi az értékes parkolóhelyet. Ha el lehetne szállítani, vagy megoldani valahogy ezt a helyzetet szerintem többen örülnénk az utcában.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 54

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Engedje meg, hogy tájékoztassam, ezt a járművet Rendészetünk már elszállította.
    Tisztelettel:
    Önkormányzati Rendészet
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Ruszin Renáta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére