Megoldott

Használhatatlan szemetes

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg a kukát, hogy a szemét beférjen. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József u. 5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00079416 számú bejelentésben jelzett hulladékgyűjtő edény javítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    Budapest
    Mozaik utca 7.
    1036
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hajógyári sziget szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Óbudai-Sziget (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Váradi utca sok szemét a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dől a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére