Megoldott

Városligeti lámpák nem üzemelnek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.03.05.

Városliget Zrt. válasza:
"A továbbított panasszal kapcsolatban: a lámpát a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemelteti, így kérjük, a panaszt továbbítsák feléjük. A problémát egyébként néhány hete a Városliget Zrt. is jelezte már a BDK Kft-nek."

---

A városligeti mászófal környékén számos lámpatest nem üzemel. Kérjük ezek javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 15

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Városligeti lámpoák nem üzemelnek"-ról "Városligeti lámpák nem üzemelnek"-ra.

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A hiba elhárítva.

    Tisztelettel,
    Városliget Zrt.
    Ügyfélszolgálat

    From: Járókelő.hu
    Sent: Thursday, March 4, 2021 11:00 PM
    To: Ügyfélszolgálat
    Subject: Új bejelentés - JAROKEL
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A városligeti mászófal környékén számos lámpatest nem üzemel. Kérjük ezek javítását!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.05. Városliget Zrt. válasza: "A továbbított panasszal kapcsolatban: a lámpát a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemelteti, így kérjük, a panaszt továbbítsák feléjük. A problémát egyébként néhány hete a Városliget Zrt. is jelezte már a BDK Kft-nek." --- A városligeti mászófal környékén számos lámpatest nem üzemel. Kérjük ezek javítását!"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Városliget Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük megkeresését!
    A továbbított panasszal kapcsolatban: a lámpát a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemelteti, így kérjük, a panaszt továbbítsák feléjük. A problémát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére