Válaszra vár

Világítás

T. Cím!

A Varsányi Irén u. bíróság felőli részén az egyik utcai lámpát (ami a bíróság és a Bakfark B. utcai kollégiumot összekötve lóg), valamint még egy, a kollégiumon található lámpát napközben is égve hagyták. Ez már nem az első alkalom, hogy ezt észreveszem, és ez így pazarlás, másrészt felesleges is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 36

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dékán utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dróton lógó lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Albertirsai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére