Megoldásra vár

Kiégett lámpa

Nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tér 23

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönöm, hogy továbbították részünkre a bejelentést, jeleztem az áruház üzemeltetésének, javítani fogják a lámpát. 

    Nagyon jó a kezdeményezés.

    Tisztelettel,

    Zsuzsa

    IKEA T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IKEA

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "IKEA"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudtommal az IKEA kezeli a téren a világításokat.
    Lásd:
    https://jarokelo.hu/55756
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére