Megoldott

Nem működő sebességmérő

FRISSÍTÉS 2021.03.05.

Közút válasza:
"A sebességjelző eszközöket a kerületi Önkormányzat üzemelteti."

---

Tisztelt Illetékes!
A Nánási út és a Rozgonyi Piroska utca kereszteződésében lévő oszlopon van egy sebességet kijelző tábla, amely nem üzemel. Kérem, hogy javítsák meg!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 38

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő válasza alapján.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma este már működött. Reméljük így is marad.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. március 5.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Nánási út és a Rozgonyi Piroska utca kereszteződésében lévő oszlopon van egy sebességet kijelző tábla, amely nem üzemel. Kérem, hogy javítsák meg! Munkájukat nagyon megköszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.05. Közút válasza: "A sebességjelző eszközöket a kerületi Önkormányzat üzemelteti." --- Tisztelt Illetékes! A Nánási út és a Rozgonyi Piroska utca kereszteződésében lévő oszlopon van egy sebességet kijelző tábla, amely nem üzemel. Kérem, hogy javítsák meg! Munkájukat nagyon megköszönöm"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A sebességjelző eszközöket a kerületi Önkormányzat üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu Web: www.b...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére