Megoldatlan

Leszakadt hinta

A 11. kerületi Kisköre téren (Szerémi út és Mezőkövesd utcai sorházak között található játszótéren) le van szakadva a hinta. Kérem javítsák meg hogy működőképes lehessen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kisköre u. 15

Hozzászólások

  • Kummert Krisztián hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnaljuk hogy megszunik a jatszoter, ez esetben egy hasonlo kondipark mint ami a xxii keruleti dunafokon talalhato udvozito lehetne.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Kummert Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére