Válaszra vár

Elhagyott Swift sedan

2020.07.30-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kivont gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kiégett roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Miklós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére