Megoldott

Kátyú

Csőtőrés után - 2-3 éve - a járdát, utat helyreállították, de az megsüllyedt. Kb. 25 cm-es szintkülönbség keletkezett, ami balesetveszélyes.

Fényképet nem tudok csinálni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Koncsagné Jablonszky Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottak. Koszonom: Maria
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést még november 18-án továbbítottuk a Vízműveknek. Javították a hibát?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A probléma a Fővárosi Vízművekhez tartozik, kérjük, küldjék el nekik a bejelentést.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
    www.masodikkerulet.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Koncsagné Jablonszky Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült közműfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére