Megoldatlan

Rendszeres szabálytalan parkolás

Rendszeres szabálytalan parkolás a Fény utcai kerékpársávon.
Kérem a Városrendészet rendszeres és hatékony fellépését a probléma megoldása érdekében!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 16a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:

    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. A kollégák rendszeresen intézkednek az adott területen. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékon...
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A környék összes utcájára jellemző, hogy folyamatos a szabálytalan parkolás, amelyet az ingyenes parkolás még inkább súlyosbított. Sajnos a szabálytalan parkolás elleni küzdelem c
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére