Megoldott

Rozsdás ülések

Rozsdásak az ülések az Óvónő utcai buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Óvónő utca

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:
    This e-mail and its attachments may be confidential and are intended solely for the use of the individual to w...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen elkopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üvegtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betorott buszmegallo uveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére