Megoldott

Megrongált pad

Kérem az önkormányzat értesítését a pad javítása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.531156,19.0580046,3a,16.2y,149.4h,85.14t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLPo3Y5OkrElvnIcDSpDHLQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 17d

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett pad ülőfelületének cseréje megtörtént.

    Köszönöm észrevételét.
    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    Budapest Főváros XI
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére