Megoldott

Király utca járda

Anonim Járókelő

Látni a jó akaratot, az anyag is csak egy picit tér el a járda gránitlapjaitól, nyilván, probáltak kijavítani ezt a hosszú járda szakaszt, de valahogy elfogyott az energia vagyaz anyagi források és így félbeszakadt a munka. Valaki illetékes nem tudná ezt befejezni?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A javításról készült fotó.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megcsinálták! beton lapokkal kő helyett, de legalább színben passzol. be lehet zárni
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ma arra jártam és láttam, hogy csinálják. majd igyekszem beszámolni az eredményről is.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokatörő járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Burkolat helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nyár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére