Megoldott

Rossz állapotú Telekom szekrény

Anonim Járókelő

XIX. Pincér utca 2 - Nádasdy sarkon a Telekom szekrénye rossz állapotban van. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pincér u. 2

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére