Megoldott

Tűzcsap táblája elszökött

Kispesten az Árpád utca - Nádasdy utca kereszteződésében a villanyoszlopon lévő tűzcsapot jelző tábla leesett, jelenleg a sarkon lévő ház ablakpárkányán van. Kérem, rögzítsék eredeti helyére a táblát! Köszönöm!
Beazonosítást segítő Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4449694,19.1370111,3a,46y,98.03h,80.9t/data=!3m6!1e1!3m4!1sXRJD4viPHqg7daeQ8C5grg!2e0!7i13312!8i6656
Korábban: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3239/hianyzo-tuzcsapot-jelzo-tabla

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiraktak egy újat. Amúgy a régi ott az ablakban....
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiraktak egy újat. Amúgy a régi ott az ablakban....
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Lepermetezett utasok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Sibrik Miklós út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Gyékényes utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyikorgó zászlók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz Fanni
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére