Megoldott

Tűzcsap vízfolyás

Csepelen, a Nap utca 19-cel szemben lévő tűzcsap tövénél folyik a víz.
Kérném a Fővárosi Vízműveket értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nap u. 19

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    A vízfolyás megszűnt, köszönettel.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére